0805L075/16V
Артикул:
0805L075/16V
3990
5.26р.
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
HTS_US
Length
2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
385mΩ
Resistance @ 25℃
70mΩ
Time to Trip(Max)
200ms
Trip Current
1.5A
Voltage - Max
16V
Width
1.25mm