0805L075/12V
Артикул:
0805L075/12V
Производитель:
YTL
3840
3.71р.
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
HTS_US
Length
2mm
Minimum
20
Multiple
20
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
800mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
385mΩ
Resistance @ 25℃
70mΩ
Time to Trip(Max)
200ms
Trip Current
1.5A
Voltage - Max
12V
Width
1.25mm