0805L050/15V
Артикул:
0805L050/15V
Производитель:
YTL
4540
4.38р.
Current - Max
40A
Hold Current
500mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
500mA
HTS_US
Length
2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
850mΩ
Resistance @ 25℃
100mΩ
Time to Trip(Max)
100ms
Trip Current
1A
Voltage - Max
15V
Width
1.25mm