0805L010/24V
Артикул:
0805L010/24V
Производитель:
YTL
4990
4.30р.
Current - Max
40A
Hold Current
100mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
100mA
HTS_US
Length
2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
Resistance @ 25℃
750mΩ
Time to Trip(Max)
1.5s
Trip Current
300mA
Voltage - Max
24V
Width
1.25mm