0805L005/33V
Артикул:
0805L005/33V
Производитель:
YTL
5000
4.38р.
Current - Max
40A
Hold Current
50mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
50mA
HTS_US
Length
2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
20Ω
Resistance @ 25℃
1.5Ω
Time to Trip(Max)
1.5s
Trip Current
150mA
Voltage - Max
33V
Width
1.25mm