0805L004/60V
Артикул:
0805L004/60V
Производитель:
YTL
5000
5.26р.
Current - Max
20A
Hold Current
40mA
Помощь в выборе
Current - Max
20A
Hold Current
40mA
HTS_US
Length
2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
40Ω
Resistance @ 25℃
Time to Trip(Max)
1s
Trip Current
120mA
Voltage - Max
60V
Width
1.25mm