1206L025/48V
Артикул:
1206L025/48V
Производитель:
YTL
4940
5.26р.
Current - Max
40A
Hold Current
250mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
250mA
HTS_US
Length
3.2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
800mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
2.5Ω
Resistance @ 25℃
350mΩ
Time to Trip(Max)
100ms
Trip Current
500mA
Voltage - Max
48V
Width
1.6mm