1206L150/16V
Артикул:
1206L150/16V
Производитель:
YTL
3490
6.57р.
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
HTS_US
Length
3.2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1.2W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
130mΩ
Resistance @ 25℃
25mΩ
Time to Trip(Max)
300ms
Trip Current
3A
Voltage - Max
16V
Width
1.6mm