1210L075/24V
Артикул:
1210L075/24V
3995
8.76р.
Current - Max
100A
Hold Current
750mA
Помощь в выборе
Current - Max
100A
Hold Current
750mA
HTS_US
Length
3.2mm
Minimum
5
Multiple
5
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
900mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
400mΩ
Resistance @ 25℃
70mΩ
Time to Trip(Max)
100ms
Trip Current
1.5A
Voltage - Max
24V
Width
2.5mm