PDSH0512I-101K
Артикул:
PDSH0512I-101K
Производитель:
PROD Tech
950
6.24р.
Current Rating
620mA
DC Resistance(DCR)
500mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
620mA
DC Resistance(DCR)
500mΩ
Frequency - Self Resonant
3.5MHz
HTS_US
Inductance
100uH
Minimum
10
Multiple
10
Package
Through Hole,D5xL12.5mm
1000
Tolerance
±10%
type
Color Band Inductor
Wire Diameter
0.55mm