TCM0906C-400-3P-T200
Артикул:
TCM0906C-400-3P-T200
Производитель:
TDK
9575
11.88р.
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
Помощь в выборе
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
ECCN
EAR99
HTS_CN
Impedance @ Frequency
40Ω@100MHz
Insulation Resistance(IR)
10MΩ
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
3
Operating temperature
-25℃~+85℃
Package
SMD-6P,0.8x0.6mm
Voltage Rating
5V