PDSQAT1212-103MLB
Артикул:
PDSQAT1212-103MLB
Производитель:
PROD Tech
3430
48.61р.
Current Rating
2.5A
DC Resistance(DCR)
120mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
2.5A
DC Resistance(DCR)
120mΩ
HTS_CN
Inductance @ Frequency
10mH@1kHz
Insulation Resistance(IR)
100MΩ
Minimum
1
Multiple
1
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
Through Hole
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
154
Voltage Withstand
1kV