EKM226M2GI20RRS1P
Артикул:
EKM226M2GI20RRS1P
Производитель:
Man Yue Tech
340
28.66р.
Capacitance
22uF
Diameter
12.5mm
Помощь в выборе
Capacitance
22uF
Diameter
12.5mm
Height - Seated (Max)
20mm
Minimum
5
Multiple
5
Operating temperature
-25℃~+105℃
Package
Through Hole,D12.5xL20mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
150
Tolerance
±20%
Voltage Rating
400V