PDSQAT1918-303MLB
Артикул:
PDSQAT1918-303MLB
Производитель:
PROD Tech
413
75.08р.
Current Rating
3A
DC Resistance(DCR)
95mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
3A
DC Resistance(DCR)
95mΩ
HTS_CN
Inductance @ Frequency
30mH@1kHz
Insulation Resistance(IR)
100MΩ
Minimum
1
Multiple
1
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
Through Hole,24x14.5mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
90
Voltage Withstand
1kV