SX5M12.000A10F20TNN
Артикул:
SX5M12.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
874
50.05р.
Current - Supply
10mA
Frequency
12MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
10mA
Frequency
12MHz
Frequency Stability
±20ppm
Minimum
1
Multiple
1
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Output Type
CMOS
Package
SMD5032-4P
Voltage - Supply
5V