SX3M50.000A10F20TNN
Артикул:
SX3M50.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
3853
32.67р.
Current - Supply
20mA
Frequency
50MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
20mA
Frequency
50MHz
Frequency Stability
±20ppm
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Voltage - Supply
5V