SX3M2.048A10F20TNN
Артикул:
SX3M2.048A10F20TNN
Производитель:
SCTF
1908
54.33р.
Current - Supply
10mA
Frequency
2.048MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
10mA
Frequency
2.048MHz
Frequency Stability
±20ppm
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Voltage - Supply
5V