OB3225148.5MLDB6SI-00
Артикул:
OB3225148.5MLDB6SI-00
Производитель:
YXC Crystal Oscillators
243
324.24р.
Frequency
148.5MHz
Frequency Stability
±30ppm
Помощь в выборе
Frequency
148.5MHz
Frequency Stability
±30ppm
Minimum
1
Multiple
1
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Output Type
LVDS
Package
SMD3225-6P
Voltage - Supply
2.5V~3.3V