KUS289202030
Артикул:
KUS289202030
Производитель:
KYX
100
7.62р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
28.92MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
28.92MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃