KUS240001520
Артикул:
KUS240001520
Производитель:
KYX
40
8.39р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
24MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
24MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
15pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃