KUS160001120
Артикул:
KUS160001120
Производитель:
KYX
40
7.62р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
16MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
16MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
11pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃