KUS138241010
Артикул:
KUS138241010
Производитель:
KYX
50
7.62р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
13.824MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
13.824MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
10pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃