KUS489702030
Артикул:
KUS489702030
Производитель:
KYX
200
11.06р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
250Ω
Frequency
4.897MHz
Помощь в выборе
250Ω
Frequency
4.897MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃