KSD271452030
Артикул:
KSD271452030
Производитель:
KYX
45
9.41р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
27.145MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
27.145MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃