KSD240001030
Артикул:
KSD240001030
Производитель:
KYX
45
8.71р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
24MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
24MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
10pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃