KSD160002030
Артикул:
KSD160002030
Производитель:
KYX
100
8.71р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
16MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
16MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃