KUS288002030
Артикул:
KUS288002030
Производитель:
KYX
50
7.62р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
28.8MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
28.8MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Normal temperature Frequency Tolerance
±30ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃