KMD240000910
Артикул:
KMD240000910
Производитель:
KYX
140
7.48р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
24MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
24MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
9pF
Minimum
10
Multiple
10
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃