YFW80N04AD
Артикул:
YFW80N04AD
Производитель:
YFW
1255
20.20р.
Ciss-Input Capacitance
3.2nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
3.2nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Drain to Source Voltage
40V
Gate Charge(Qg)
54.3nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.4V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 N-channel
Output Capacitance(Coss)
322pF
Package
TO-252
Pd - Power Dissipation
80W
RDS(on)
7mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
246pF