CRSM120N10L2
Артикул:
CRSM120N10L2
Производитель:
CRMICRO
1553
51.19р.
Ciss-Input Capacitance
2.266nF
Current - Continuous Drain(Id)
58A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
2.266nF
Current - Continuous Drain(Id)
58A
Drain to Source Voltage
100V
Gate Charge(Qg)
40nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.2V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
388pF
Package
DFN5x6-8
Pd - Power Dissipation
78.1W
RDS(on)
16.9mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
44pF