LMBR1100ET1G
Артикул:
LMBR1100ET1G
Производитель:
DOWO
7440
2.92р.
Current - Rectified
1A
Diode Configuration
1 Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
1A
Diode Configuration
1 Independent
Minimum
20
Multiple
20
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
25A
Operating Junction Temperature Range
-55℃~+150℃
Package
SOD-323HE
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@100V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
950mV@1A