SQM100N10-10_GE3
Артикул:
SQM100N10-10_GE3
Производитель:
VISHAY
10
441.76р.
Ciss-Input Capacitance
8.05nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
8.05nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Drain to Source Voltage
100V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
185nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
820pF
Package
TO-263(D2PAK)
Pd - Power Dissipation
125W
RDS(on)
12mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
395pF