BSH105-VB
Артикул:
BSH105-VB
Производитель:
VBsemi Elec
2890
6.75р.
Ciss-Input Capacitance
865pF
Current - Continuous Drain(Id)
6A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
865pF
Current - Continuous Drain(Id)
6A
Drain to Source Voltage
20V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
8.8nC@4.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1V
Minimum
10
Multiple
10
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
105pF
Package
SOT-23(TO-236)
Pd - Power Dissipation
1.25W
RDS(on)
50mΩ@1.8V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
55pF