PSMN017-30PL-VB
Артикул:
PSMN017-30PL-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
57.51р.
Ciss-Input Capacitance
1.6nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
1.6nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Drain to Source Voltage
30V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
35nC@10V;25nC@4.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1V;2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
525pF
Package
TO-220AB
Pd - Power Dissipation
120W
RDS(on)
6mΩ@10V;9mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
370pF