TK22E10N1-VB
Артикул:
TK22E10N1-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
108.69р.
Ciss-Input Capacitance
4.7nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
4.7nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Drain to Source Voltage
100V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
160nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
4V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
665pF
Package
TO-220AB
Pd - Power Dissipation
250W
RDS(on)
20mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
265pF