AGM30P20M
Артикул:
AGM30P20M
Производитель:
AGMSEMI
60
19.56р.
Ciss-Input Capacitance
924pF
Current - Continuous Drain(Id)
11A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
924pF
Current - Continuous Drain(Id)
11A
Drain to Source Voltage
30V
Gate Charge(Qg)
20nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.2V
Minimum
5
Multiple
5
Number
2 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
135pF
Package
SOP-8
Pd - Power Dissipation
3W
RDS(on)
21mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
121pF