AGM150P10AP
Артикул:
AGM150P10AP
Производитель:
AGMSEMI
105
23.48р.
Ciss-Input Capacitance
700pF
Current - Continuous Drain(Id)
16A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
700pF
Current - Continuous Drain(Id)
16A
Drain to Source Voltage
100V
Gate Charge(Qg)
13nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.2V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
56pF
Package
PDFN-8(3.3x3.3)
Pd - Power Dissipation
69W
RDS(on)
112mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
8.6pF