SP010N07AGNK
Артикул:
SP010N07AGNK
Производитель:
Siliup
5210
28.65р.
Ciss-Input Capacitance
1.942nF
Current - Continuous Drain(Id)
70A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
1.942nF
Current - Continuous Drain(Id)
70A
Drain to Source Voltage
100V
Gate Charge(Qg)
67nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1.7V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
388pF
Package
PDFN-8L(5x6)
Pd - Power Dissipation
92W
RDS(on)
6.2mΩ@10V;8mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
12pF