NX6008NBKSX
Артикул:
NX6008NBKSX
Производитель:
Nexperia
320
10.18р.
Current - Continuous Drain(Id)
220mA
Drain to Source Voltage
60V
Помощь в выборе
Current - Continuous Drain(Id)
220mA
Drain to Source Voltage
60V
ECCN
EAR99
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
900mV
Minimum
5
Multiple
5
Number
2 N-Channel
Operating temperature
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
3pF
Package
TSSOP-6
Pd - Power Dissipation
1.3W
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
2pF