RB531CM-40T2R
Артикул:
RB531CM-40T2R
Производитель:
ROHM
30
6.35р.
Current - Rectified
100mA
Diode Configuration
1 Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
100mA
Diode Configuration
1 Independent
ECCN
EAR99
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
500mA
Package
SOD-923
Reverse Leakage Current (Ir)
25uA@40V
8000
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
40V
Voltage - Forward(Vf@If)
410mV@10mA