RB511SM-30T2R
Артикул:
RB511SM-30T2R
Производитель:
ROHM
2560
2.96р.
Current - Rectified
100mA
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Current - Rectified
100mA
ECCN
EAR99
Minimum
20
Multiple
20
Package
SC-79(SOD-523)
Reverse Leakage Current (Ir)
7uA@10V
8000
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30V
Voltage - Forward(Vf@If)
370mV@10mA