BAS40E6433
Артикул:
BAS40E6433
Производитель:
Infineon
57
81.10р.
Current - Rectified
120mA
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Current - Rectified
120mA
ECCN
EAR99
Minimum
1
Multiple
1
Package
SOT-23
Reverse Leakage Current (Ir)
1uA@30V
10000
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
40V
Voltage - Forward(Vf@If)
1V@40mA