DMP3007SCGQ-7
Артикул:
DMP3007SCGQ-7
Производитель:
DIODES
5
133.55р.
Ciss-Input Capacitance
2.826nF
Current - Continuous Drain(Id)
50A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
2.826nF
Current - Continuous Drain(Id)
50A
Drain to Source Voltage
30V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
64.2nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
3V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Package
VDFN3333-8
Pd - Power Dissipation
2.4W
RDS(on)
6.8mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
305pF