MBRF20200SCT
Артикул:
MBRF20200SCT
Производитель:
Wild Goose
360
25.29р.
Current - Rectified
20A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
20A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
175A
Package
TO-220F
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@200V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Voltage - Forward(Vf@If)
950mV@10A