MBRF20150SCT
Артикул:
MBRF20150SCT
Производитель:
Wild Goose
300
16.74р.
Current - Rectified
20A
Current - Rectified
20A
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
150A
Package
TO-220F
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@150V
Standard Packaging
50
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
150V
Voltage - Forward(Vf@If)
890mV