MBR40100SCT
Артикул:
MBR40100SCT
Производитель:
Wild Goose
500
41.04р.
Current - Rectified
40A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
40A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Minimum
1
Multiple
1
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
280A
Package
TO-220
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@100V
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
50
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
850mV@20A