MBR40200SCT
Артикул:
MBR40200SCT
Производитель:
Wild Goose
80
41.04р.
Current - Rectified
40A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
40A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Minimum
1
Multiple
1
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
300A
Package
TO-220
Reverse Leakage Current (Ir)
50uA@200V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Voltage - Forward(Vf@If)
920mV@20A