KF2EDGRKF-3.81-3P
Артикул:
KF2EDGRKF-3.81-3P
Производитель:
Cixi Kefa Elec
9
69.52р.
Connection Type
Screw Connection (M2)
Connector Type
Female Plug
Помощь в выборе
Connection Type
Screw Connection (M2)
Connector Type
Female Plug
Current Rating
8A
Minimum
1
Multiple
1
Number of Pins
3P
Number of PINs Per Row
3
Number of Positions or Pins
1x3P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=3.81mm
Pitch
3.81mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
50
Termination Style
Screw
Voltage Rating (Max)
300V