KF2EDGSTRBM-7.62-6P
Артикул:
KF2EDGSTRBM-7.62-6P
Производитель:
Cixi Kefa Elec
20
169.05р.
Color
Green
Connector Type
Board Side/Socket - Closed
Помощь в выборе
Color
Green
Connector Type
Board Side/Socket - Closed
Current Rating
41A
Minimum
1
Mounting Type
Right-Angle
Multiple
1
Number of Pins
6P
Number of PINs Per Row
6
Number of Positions or Pins
1x6P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
Through Hole,P=7.62mm
Pitch
7.62mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
20
Termination Style
Screw
Voltage Rating (Max)
300V