2ETYKA-5.08-05P-14-14
Артикул:
2ETYKA-5.08-05P-14-14
Производитель:
Toponelec
70
78.85р.
Current Rating
15A
Number of Pins
5P
Number of PINs Per Row
5
Number of Positions or Pins
1x5P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=5.08mm
Pitch
5.08mm
Standard Packaging
80
Voltage Rating (Max)
300V